Bekijk uitslagen Wist je dat ...? Speler:  Lijst afdrukken
Krijt Op Tijd - WedstrijdSchema
 
Gekleurde naam betekent bardienstBardienst 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 16 januari 202019:00De beloftesPaul Pardoen (15)-(15) Matthijs v/d Assem 
donderdag 16 januari 202019:00De beloftesBram Peet (22)-(15) Jeffrey Tournier 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 21 januari 202019:00De eerste divisieHenk Schall (15)-(20) Arne de Geus 
dinsdag 21 januari 202019:45De eredivisieArnold Kerkstra (20)-(28) Arie van 't Hof 
dinsdag 21 januari 202020:30De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(26) Fred Enterman 
dinsdag 21 januari 202021:15De beloftesJeffrey Tournier (15)-(20) Arij Dekker 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 23 januari 202019:00De eredivisieJos van Wingerden (30)-(17) Edwin Hogenboom 
donderdag 23 januari 202019:45De eerste divisieRob de Snoo (18)-(18) Jaap van der Schoor 
donderdag 23 januari 202020:30De beloftesJeffrey Tournier (15)-(15) Kees van Heesen 
donderdag 23 januari 202021:15De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(20) Arnold Kerkstra 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 25 januari 202013:30De eredivisieJos van Wingerden (30)-(28) Jos Kerkstra 
zaterdag 25 januari 202014:15De eerste divisiePerry Elenbaas (20)-(21) Niels van Wingerden 
zaterdag 25 januari 202015:00De beloftesBram Peet (22)-(20) Arij Dekker 
zaterdag 25 januari 202015:45De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(28) Arie van 't Hof 
zaterdag 25 januari 202016:30De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(18) Jaap van der Schoor 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 28 januari 202019:00De eredivisieJacco Remijn (31)-(28) Jos Kerkstra 
dinsdag 28 januari 202019:45De beloftesArij Dekker (20)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 28 januari 202020:30De eerste divisiePerry Elenbaas (20)-(20) Arne de Geus 
dinsdag 28 januari 202021:15De eerste divisieRinus Slooter (42)-(18) Jaap van der Schoor 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 30 januari 202019:00De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(54) Kees den Boer 
donderdag 30 januari 202019:45De eerste divisieRinus Slooter (42)-(17) Hugo van der Waal 
donderdag 30 januari 202020:30De eredivisieJacco Remijn (31)-(28) Arie van 't Hof 
donderdag 30 januari 202021:15De eerste divisieRob de Snoo (18)-(21) Niels van Wingerden 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 1 februari 202013:30De beloftesBram van de Velde (17)-(22) Bram Peet 
zaterdag 1 februari 202014:45De eredivisieKees den Boer (54)-(30) Jos van Wingerden 
zaterdag 1 februari 202015:00De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(31) Wout Reedijk 
zaterdag 1 februari 202015:45De eerste divisiePerry Elenbaas (20)-(25) Joop Crooy 
zaterdag 1 februari 202016:30De eerste divisieRob de Snoo (18)-(20) Arne de Geus 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 4 februari 202019:00De beloftesPaul Pardoen (15)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 4 februari 202019:45De beloftesBram Peet (22)-(15) Matthijs v/d Assem 
dinsdag 4 februari 202020:30De eerste divisieRinus Slooter (42)-(31) Wout Reedijk 
dinsdag 4 februari 202021:15De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(28) Jos Kerkstra 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 6 februari 202019:00De eredivisieJos van Wingerden (30)-(28) Arie van 't Hof 
donderdag 6 februari 202019:45De beloftesArij Dekker (20)-(15) Kees van Heesen 
donderdag 6 februari 202020:30De beloftesPaul Pardoen (15)-(22) Bram Peet 
donderdag 6 februari 202021:15De beloftesJeffrey Tournier (15)-(15) Bas Geerts 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 8 februari 202013:30De eredivisieJacco Remijn (31)-(26) Fred Enterman 
zaterdag 8 februari 202014:15De beloftesBram van de Velde (17)-(20) Arij Dekker 
zaterdag 8 februari 202015:00De eredivisieJos Kerkstra (28)-(28) Arie van 't Hof 
zaterdag 8 februari 202015:45De eerste divisieNiels van Wingerden (21)-(18) Jaap van der Schoor 
zaterdag 8 februari 202016:30De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(15) Henk Schall 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 11 februari 202019:00De eerste divisieRinus Slooter (42)-(15) Henk Schall 
dinsdag 11 februari 202019:45De beloftesKees van Heesen (15)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 11 februari 202020:30De eredivisieJos Kerkstra (28)-(17) Edwin Hogenboom 
dinsdag 11 februari 202021:15De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(31) Jacco Remijn 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 13 februari 202019:00De beloftesArij Dekker (20)-(15) Matthijs v/d Assem 
donderdag 13 februari 202019:45De eredivisieKees den Boer (54)-(20) Arnold Kerkstra 
donderdag 13 februari 202020:30De eredivisieArie van 't Hof (28)-(17) Edwin Hogenboom 
donderdag 13 februari 202021:15De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(40) Frans Kleinjan 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 15 februari 202013:30De eredivisieJos van Wingerden (30)-(26) Fred Enterman 
zaterdag 15 februari 202014:15De eerste divisieRob de Snoo (18)-(25) Joop Crooy 
zaterdag 15 februari 202015:00De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(20) Perry Elenbaas 
zaterdag 15 februari 202015:45De beloftesBram van de Velde (17)-(15) Jeffrey Tournier 
zaterdag 15 februari 202016:30De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(28) Jos Kerkstra 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 18 februari 202019:00De eerste divisieNiels van Wingerden (21)-(20) Arne de Geus 
dinsdag 18 februari 202019:00De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(17) Edwin Hogenboom 
dinsdag 18 februari 202019:45De beloftesKees van Heesen (15)-(15) Bas Geerts 
dinsdag 18 februari 202021:15De beloftesJeffrey Tournier (15)-(15) Matthijs v/d Assem 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 20 februari 202019:45De eredivisieKees den Boer (54)-(40) Frans Kleinjan 
donderdag 20 februari 202020:30De eerste divisieRinus Slooter (42)-(18) Rob de Snoo 
donderdag 20 februari 202020:30De eerste divisieNiels van Wingerden (21)-(25) Joop Crooy 
donderdag 20 februari 202021:15De beloftesPaul Pardoen (15)-(15) Kees van Heesen 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 22 februari 202014:15De eredivisieKees den Boer (54)-(31) Jacco Remijn 
zaterdag 22 februari 202015:00De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(18) Rob de Snoo 
zaterdag 22 februari 202015:45De eerste divisieArne de Geus (20)-(25) Joop Crooy 
zaterdag 22 februari 202016:30De beloftesPaul Pardoen (15)-(20) Arij Dekker 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 25 februari 202019:00De beloftesBas Geerts (15)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 25 februari 202019:45De eerste divisieRinus Slooter (42)-(21) Niels van Wingerden 
dinsdag 25 februari 202020:30De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(31) Jacco Remijn 
dinsdag 25 februari 202021:15De eredivisieArnold Kerkstra (20)-(17) Edwin Hogenboom 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 27 februari 202019:00De beloftesBram Peet (22)-(15) Kees van Heesen 
donderdag 27 februari 202019:45De beloftesBas Geerts (15)-(15) Matthijs v/d Assem 
donderdag 27 februari 202020:30De eerste divisieRinus Slooter (42)-(20) Arne de Geus 
donderdag 27 februari 202021:15De eredivisieKees den Boer (54)-(28) Jos Kerkstra 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 3 maart 202019:00De eerste divisieHenk Schall (15)-(18) Jaap van der Schoor 
dinsdag 3 maart 202019:45De eerste divisieWout Reedijk (31)-(20) Perry Elenbaas 
dinsdag 3 maart 202020:30De eredivisieJos Kerkstra (28)-(26) Fred Enterman 
dinsdag 3 maart 202021:15De beloftesPaul Pardoen (15)-(15) Jeffrey Tournier 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 5 maart 202019:00De beloftesBram van de Velde (17)-(15) Bas Geerts 
donderdag 5 maart 202019:45De eerste divisieWout Reedijk (31)-(18) Rob de Snoo 
donderdag 5 maart 202020:30De eredivisieArnold Kerkstra (20)-(31) Jacco Remijn 
donderdag 5 maart 202021:15De eerste divisieJoop Crooy (25)-(18) Jaap van der Schoor 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 7 maart 202013:30De eerste divisieHenk Schall (15)-(20) Perry Elenbaas 
zaterdag 7 maart 202014:15De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(20) Arne de Geus 
zaterdag 7 maart 202015:00De eredivisieJan Vijfvinkel (43)-(26) Fred Enterman 
zaterdag 7 maart 202015:45De eredivisieKees den Boer (54)-(17) Edwin Hogenboom 
zaterdag 7 maart 202016:30De eerste divisieWout Reedijk (31)-(21) Niels van Wingerden 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 10 maart 202019:00De beloftesMatthijs v/d Assem (15)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 10 maart 202019:45De beloftesPaul Pardoen (15)-(15) Bas Geerts 
dinsdag 10 maart 202020:30De eredivisieArnold Kerkstra (20)-(30) Jos van Wingerden 
dinsdag 10 maart 202021:15De eredivisieArie van 't Hof (28)-(26) Fred Enterman 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 12 maart 202019:00De beloftesBram van de Velde (17)-(15) Matthijs v/d Assem 
donderdag 12 maart 202019:45De eerste divisieHenk Schall (15)-(18) Rob de Snoo 
donderdag 12 maart 202020:30De eerste divisieRinus Slooter (42)-(25) Joop Crooy 
donderdag 12 maart 202021:15De eredivisieJacco Remijn (31)-(17) Edwin Hogenboom 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 14 maart 202013:30De eerste divisiePerry Elenbaas (20)-(18) Jaap van der Schoor 
zaterdag 14 maart 202014:15De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(28) Arie van 't Hof 
zaterdag 14 maart 202015:00De eerste divisieHenk Schall (15)-(21) Niels van Wingerden 
zaterdag 14 maart 202015:45De eredivisieKees den Boer (54)-(26) Fred Enterman 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 17 maart 202019:00De beloftesBram Peet (22)-(15) Bas Geerts 
dinsdag 17 maart 202019:45De eerste divisieHenk Schall (15)-(25) Joop Crooy 
dinsdag 17 maart 202020:30De beloftesJeffrey Tournier (15)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 17 maart 202021:15De eredivisieFred Enterman (26)-(17) Edwin Hogenboom 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 19 maart 202019:00De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(20) Arnold Kerkstra 
donderdag 19 maart 202019:45De beloftesArij Dekker (20)-(15) Bas Geerts 
donderdag 19 maart 202020:30De eerste divisieWout Reedijk (31)-(18) Jaap van der Schoor 
donderdag 19 maart 202021:15De eerste divisieHugo van der Waal (17)-(21) Niels van Wingerden 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 24 maart 202019:00De beloftesKees van Heesen (15)-(15) Matthijs v/d Assem 
dinsdag 24 maart 202019:45De eerste divisieRinus Slooter (42)-(20) Perry Elenbaas 
dinsdag 24 maart 202020:30De eredivisieArnold Kerkstra (20)-(26) Fred Enterman 
dinsdag 24 maart 202021:15De eredivisieKees den Boer (54)-(28) Arie van 't Hof 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 26 maart 202019:00De eerste divisieWout Reedijk (31)-(15) Henk Schall 
donderdag 26 maart 202019:45De beloftesBram van de Velde (17)-(15) Kees van Heesen 
donderdag 26 maart 202020:30De eerste divisieArne de Geus (20)-(18) Jaap van der Schoor 
donderdag 26 maart 202021:15De eredivisieFrans Kleinjan (40)-(30) Jos van Wingerden