Bekijk uitslagen Wist je dat ...? Speler:  Lijst afdrukken
Krijt Op Tijd - WedstrijdSchema
 
Gekleurde naam betekent bardienstBardienst 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 7 december 201913:30De eerste divisieBram van de Velde (24)-(24) Rob de Snoo 
zaterdag 7 december 201914:15De eredivisieKees den Boer (69)-(22) Hugo van der Waal 
zaterdag 7 december 201915:00De eerste divisiePaul Pardoen (22)-(24) Rob de Snoo 
zaterdag 7 december 201915:45De eerste divisieJeffrey Tournier (19)-(22) Paul Pardoen 
zaterdag 7 december 201916:30De eredivisieFrans Kleinjan (51)-(60) Rinus Slooter 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 10 december 201919:00De eredivisieJacco Remijn (39)-(47) Wout Reedijk 
dinsdag 10 december 201919:45De eerste divisieEdwin Hogenboom (20)-(31) Arie van 't Hof 
dinsdag 10 december 201920:30De beloftesBas Geerts (17)-(16) Kees van Heesen 
dinsdag 10 december 201921:15De eerste divisieJos Kerkstra (28)-(22) Paul Pardoen 
dinsdag 10 december 201922:00De eredivisieFrans Kleinjan (51)-(38) Jos van Wingerden 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 12 december 201919:00De beloftesArij Dekker (23)-(18) Arne de Geus 
donderdag 12 december 201919:45De beloftesMatthijs v/d Assem (15)-(19) Niels van Wingerden 
donderdag 12 december 201920:30De eerste divisieJeffrey Tournier (19)-(31) Arie van 't Hof 
donderdag 12 december 201921:15De beloftesBas Geerts (17)-(18) Jaap van der Schoor 
donderdag 12 december 201922:00De eredivisieJan Vijfvinkel (52)-(24) Henk Schall 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 14 december 201913:30De beloftesJoop Crooy (25)-(15) Matthijs v/d Assem 
zaterdag 14 december 201914:15De eredivisieFrans Kleinjan (51)-(23) Arnold Kerkstra 
zaterdag 14 december 201915:00De eredivisieWout Reedijk (47)-(38) Jos van Wingerden 
zaterdag 14 december 201915:45De eerste divisieFred Enterman (30)-(24) Rob de Snoo 
zaterdag 14 december 201916:30De eredivisieHugo van der Waal (22)-(24) Henk Schall 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 17 december 201919:00De beloftesArne de Geus (18)-(15) Ben Leusen 
dinsdag 17 december 201919:45De eerste divisiePerry Elenbaas (25)-(31) Arie van 't Hof 
dinsdag 17 december 201920:30De eredivisieJacco Remijn (39)-(38) Jos van Wingerden 
dinsdag 17 december 201921:15De beloftesArij Dekker (23)-(16) Kees van Heesen 
dinsdag 17 december 201922:00De eerste divisieEdwin Hogenboom (20)-(30) Fred Enterman 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 19 december 201919:00De eredivisieJacco Remijn (39)-(23) Arnold Kerkstra 
donderdag 19 december 201919:45De eerste divisieMartin Vroegop (29)-(33) Bram Peet 
donderdag 19 december 201920:30De eredivisieKees den Boer (69)-(52) Jan Vijfvinkel 
 
DatumTijd 
zaterdag 21 december 201913:30 Kurktoernooi
 
DatumTijd 
dinsdag 24 december 201900:00 Geen Wedstrijden - Kerstavond
 
DatumTijd 
donderdag 26 december 201900:00 Geen Wedstrijden - 2e Kerstdag
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 28 december 201913:30De eredivisieJan Vijfvinkel (52)-(22) Hugo van der Waal 
zaterdag 28 december 201914:15De eerste divisieMartin Vroegop (29)-(28) Jos Kerkstra 
zaterdag 28 december 201915:00De beloftesArij Dekker (23)-(18) Jaap van der Schoor 
zaterdag 28 december 201915:45De beloftesBas Geerts (17)-(18) Arne de Geus 
zaterdag 28 december 201916:30De eerste divisiePerry Elenbaas (25)-(30) Fred Enterman 
 
DatumTijd 
dinsdag 31 december 201900:00 Geen Wedstrijden - Oudjaarsavond
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 2 januari 202019:00De eredivisieKees den Boer (69)-(60) Rinus Slooter 
donderdag 2 januari 202019:45De eredivisieWout Reedijk (47)-(24) Henk Schall 
donderdag 2 januari 202020:30De eerste divisieBram Peet (33)-(28) Jos Kerkstra 
donderdag 2 januari 202021:15De beloftesArne de Geus (18)-(16) Kees van Heesen 
donderdag 2 januari 202022:00De beloftesNiels van Wingerden (19)-(15) Ben Leusen 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
zaterdag 4 januari 202013:30De eerste divisieBram Peet (33)-(24) Rob de Snoo 
zaterdag 4 januari 202014:15De beloftesArij Dekker (23)-(15) Matthijs v/d Assem 
zaterdag 4 januari 202015:00De eerste divisiePerry Elenbaas (25)-(24) Bram van de Velde 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
dinsdag 7 januari 202019:00De eerste divisieJeffrey Tournier (19)-(24) Bram van de Velde 
dinsdag 7 januari 202019:45De eredivisieFrans Kleinjan (51)-(52) Jan Vijfvinkel 
dinsdag 7 januari 202020:30De eerste divisieEdwin Hogenboom (20)-(33) Bram Peet 
dinsdag 7 januari 202021:15De eredivisieJacco Remijn (39)-(60) Rinus Slooter 
dinsdag 7 januari 202022:00De beloftesArij Dekker (23)-(15) Ben Leusen 
 
DatumTijdPoulenaamSpelers (Moyenne) 
donderdag 9 januari 202019:00De eredivisieRinus Slooter (60)-(52) Jan Vijfvinkel 
donderdag 9 januari 202019:45De beloftesKees van Heesen (16)-(15) Ben Leusen 
donderdag 9 januari 202020:30De eerste divisieArie van 't Hof (31)-(22) Paul Pardoen 
donderdag 9 januari 202021:15De eerste divisieJos Kerkstra (28)-(24) Rob de Snoo 
donderdag 9 januari 202022:00De beloftesArij Dekker (23)-(19) Niels van Wingerden 
 
DatumTijd 
zaterdag 11 januari 202000:00 Laatste speeldag - eerste seizoenshelft - inhaaldag
zaterdag 11 januari 202013:30De beloftesMatthijs v/d Assem (15)-(15) Ben Leusen 
zaterdag 11 januari 202014:15De eredivisieWout Reedijk (47)-(23) Arnold Kerkstra 
zaterdag 11 januari 202015:00De eerste divisieMartin Vroegop (29)-(30) Fred Enterman 
zaterdag 11 januari 202015:45De eerste divisieBram Peet (33)-(22) Paul Pardoen 
Download